HAKKIMIZDA


Uluslararası ticarette tecrübeli Tumex Mümessillik ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin bir yatırımı olan The İbrik, çatısı altında topladığı, kahve konusunda tecrübeli ekibi ile evde kendinin baristası olmak isteyenlerden büyük işletmelere herkesin hizmetinde! Değişik demleme yöntemlerini ve Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen yüksek kalite kahveleri sizlerle buluşturmak amacında olan The İbrik, kaliteli kahve ekipmanları ile taze kavrulmuş nitelikli kahveleri kapınıza kadar getiriyor.

DEĞER VERDİKLERİMİZ


Lezzet

Kahvede doğru lezzeti tutturmanın zorluğunun biz de bilincindeyiz. Zaten ulaşması zor olan doğru demleme, yanlış ekipman ile daha da zorlaşmakta. Theferruat ekipmanları demlemelerinizi daha kolay hale getirirken, mükemmel lezzeti de olası kılar. Size bu yolculukta biraz olsun yardımcı olmak bizi çok mutlu eder.

Dayanıklılık

Kaliteli ürünlerin illa narin olması gerekmemekte. Ürünler hem makul fiyatlı hem yüksek performanslı hem de dayanıklı olabilmeli! Theferruat olarak bu konuya çok dikkat ediyoruz, hatta ürünlerimizde 1 seneye kadar koşulsuz değişim garantisi vermekteyiz. Değer verdiğimiz ürünlerin 6. Ayda bozulduğunu görmek ve yenisini almak zorunda kalmak ne kadar üzücü biz de sizin kadar iyi biliyoruz.

Pratiklik

Evet, hepimiz kahveyi seviyoruz, ancak hepimizin kendi hayatları, yapacak işleri var. Bir ürün hayatımızı ne kadar pratik hale getirir, ne kadar kolaylastırırsa, değeri gözümüzde o kadar artar. Bunun bilincinde olarak ürünlerimizin kendi klasmanlarının en pratiği olmasına özen gösteriyoruz.